
Гірський велосипед Formula Drive 27.5", рама 16", чорно-сірий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FR-27.5-320
14 970 ₴
14 129 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Formula Drive 27.5", рама 16", сіро-оранжевий — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, призначений для пересування ґрунтовими та змішаними покриттями.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Drive
- Діаметр коліс: 27.5"
- Розмір рами: 16"
- Колір: сіро-оранжевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 15.6 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 16" |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 14 129 ₴






