
Гірський велосипед Formula F-1 27.5", рама 16", сріблясто-чорний
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FR-27.5-310
12 930 ₴
12 209 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Formula F-1 27.5", рама 16", червоно-сірий — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, оснащений колесами стандарту 27,5 дюйма та рамою розміром 16 дюймів.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: F-1
- Діаметр коліс: 27.5"
- Розмір рами: 16"
- Колір: червоно-сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 15.9 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 24 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 16" |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 12 209 ₴






