
Гірський велосипед Formula Zephyr 3.0 27.5", рама 17", синій
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FR-27.5-315
11 040 ₴
10 419 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Formula Zephyr 3.0 27.5", рама 17", синій — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, призначений для руху ґрунтовими та змішаними покриттями.
Основні характеристики:
- Бренд: Formula
- Модель: Zephyr 3.0
- Тип: гірський велосипед
- Діаметр коліс: 27.5"
- Розмір рами: 17"
- Колір: синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 17" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Вага | 15.5 кг |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 160-180 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 10 419 ₴






