
Гірський велосипед Space Aurora 27.5", рама 15", біло-рожевий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-SP-27.5-092
7 450 ₴
7 029 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Space Aurora 27.5", рама 15", біло-рожевий — гірський велосипед із колесами 27,5 дюйма та рамою 15 дюймів, призначений для пересування дорогами та пересіченою місцевістю.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Space
- Модель: Aurora
- Діаметр коліс: 27.5"
- Розмір рами: 15"
- Колір: біло-рожевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 16.65 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 15" |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 7 029 ₴






