
Гірський велосипед Space Phaeton 27.5", рама 19", сіро-сріблястий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-SP-27.5-088
9 040 ₴
8 529 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Space Phaeton 27.5", рама 17", зелено-чорний — велосипед для їзди по пересіченій місцевості з колесами діаметром 27,5 дюйма та рамою розміром 17 дюймів.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Space
- Модель: Phaeton
- Діаметр коліс: 27,5"
- Розмір рами: 17"
- Колір: зелено-чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Вага | 15.4 кг |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 8 529 ₴






