
Гірський велосипед Formula Zephyr 3.0 29", рама 19", синій
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FR-29-445
11 170 ₴
10 539 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Formula Zephyr 3.0 29", рама 19", синій — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, оснащений рамою та колесами стандартного розміру для цього класу.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Zephyr 3.0
- Розмір коліс: 29"
- Розмір рами: 19"
- Колір: синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 18 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Вага | 15.8 кг |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 10 539 ₴






