
Гірський велосипед Optima 29", рама 19", графітовий
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-OP-29-093
9 100 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Optima 29", рама 19", графітовий — велосипед для їзди по пересіченій місцевості та дорогах із різним покриттям, призначений для пересування та спортивної експлуатації.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Optima
- Діаметр коліс: 29"
- Розмір рами: 19"
- Колір: графітовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Вага | 7.18 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Графітовий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 9 100 ₴






