
Гірський велосипед Space Mars 29", рама 16", синьо-сірий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-SP-29-156
7 790 ₴
7 349 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гірський велосипед Space Mars 29", рама 18", червоно-чорний — велосипед для їзди пересіченою місцевістю, призначений для пересування та катання дорогами різного типу.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Space
- Модель: Mars
- Діаметр коліс: 29"
- Розмір рами: 18"
- Колір: червоно-чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Розмір рами | 16" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Тип амортизації | Передній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Вага | 17 кг |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 7 349 ₴






