
Міський велосипед Dorozhnik Aquamarine 28", рама 19", сірий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-D-28-544
8 610 ₴
8 129 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський велосипед Dorozhnik Aquamarine 28", рама 19", сірий — міський велосипед для щоденної їзди дорогами з твердим покриттям, призначений для пересування на короткі та середні дистанції в умовах міського середовища.
Основні характеристики:
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: Aquamarine
- Тип: міський велосипед
- Діаметр коліс: 28"
- Розмір рами: 19"
- Колір: сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Розмір рами | 19" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Вага | 18.2 кг |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 8 129 ₴
