
Міський велосипед Dorozhnik Granat 28", рама 20", білий
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-D-28-496
11 400 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський велосипед Dorozhnik Granat 28", рама 20", білий — міський велосипед для поїздок рівними дорогами та повсякденного використання.
Основні характеристики:
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: Granat
- Тип: міський велосипед
- Діаметр коліс: 28"
- Розмір рами: 20"
- Колір: білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 20" |
| Зріст велосипедиста | 175-190 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 11 400 ₴






