
Міський велосипед Dorozhnik Retro 28", рама 19", помаранчевий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-D-28-548
9 450 ₴
8 919 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський велосипед Dorozhnik Retro 28", рама 19", помаранчевий — міський велосипед для щоденної їзди рівними дорогами та міськими маршрутами.
Основні характеристики:
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: Retro
- Тип: міський велосипед
- Діаметр коліс: 28"
- Розмір рами: 19"
- Колір: помаранчевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17.7 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 8 919 ₴

