
Міський велосипед Dorozhnik Retro 28", рама 19", чорний
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-D-28-554
12 380 ₴
11 689 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський велосипед Dorozhnik Retro 28", рама 19", малиновий — міський велосипед із колесами 28 дюймів і рамою 19 дюймів, призначений для щоденних поїздок дорогами та міськими маршрутами.
Основні характеристики:
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: Retro
- Тип: міський велосипед
- Розмір коліс: 28"
- Розмір рами: 19"
- Колір: малиновий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Вага | 17.7 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Міський/дорожній |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 165-190 |
- Ціна: 11 689 ₴






