
Дитячий велосипед Formula Kid Alicia 18", сіро-біло-кораловий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FRK-18-172
5 170 ₴
4 879 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед Formula Kid Alicia 18", сіро-біло-кораловий - дитячий велосипед із колесами діаметром 18 дюймів, призначений для їзди рівними поверхнями та навчання катанню.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Formula
- Лінійка: Kid
- Модель: Alicia
- Діаметр коліс: 18"
- Колір: сіро-біло-кораловий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 11.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 9" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Крила | Так |
- Ціна: 4 879 ₴
