
Дитячий велосипед Formula Kid Flower Premium 16", біло-рожево-бірюзовий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FRK-16-243
4 970 ₴
4 689 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед Formula Kid Flower Premium 16", біло-рожево-бірюзовий — дитячий велосипед із колесами діаметром 16 дюймів, призначений для пересування дитини.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Formula
- Серія: Kid Flower Premium
- Розмір коліс: 16"
- Колір: біло-рожево-бірюзовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Стать | Жіноча |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Розмір рами | 8.5" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Різні кольори |
| Вага | 10.3 кг |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажник | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 100-115 |
- Ціна: 4 689 ₴
