
Дитячий велосипед Formula Kid Flower Premium 20", темно-зелений
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FRK-20-243
5 310 ₴
5 009 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед Formula Kid Flower Premium 20", темно-зелений — дитячий велосипед із колесами діаметром 20 дюймів, призначений для їзди рівними дорожніми покриттями та прогулянковими маршрутами.
Основні характеристики:
- Бренд: Formula
- Серія: Kid Flower Premium
- Діаметр коліс: 20"
- Колір: темно-зелений
- Тип: дитячий велосипед
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 11.25 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Жіноча |
| Розмір рами | 10 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 117-132 |
- Ціна: 5 009 ₴
