
Дитячий велосипед Formula Kid Race 16", біло-рожевий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FRK-16-238
4 550 ₴
4 289 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед Formula Kid Race 16", біло-рожевий — дитячий велосипед із колесами діаметром 16 дюймів, призначений для поїздок дитячими маршрутами.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Kid Race
- Діаметр коліс: 16"
- Колір: біло-рожевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 9.96 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 8.5" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 4 289 ₴






