
Дитячий велосипед Formula Kid Race 18", червоний
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FRK-18-170
4 760 ₴
4 489 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед Formula Kid Race 18", червоний — дитячий велосипед із колесами діаметром 18 дюймів, призначений для пересування рівними покриттями.
Основні характеристики:
- Бренд: Formula
- Модель: Kid Race
- Діаметр коліс: 18"
- Колір: червоний
- Тип: дитячий велосипед
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Розмір рами | 9" |
| Задні гальма | Ножний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Червоний |
| Вага | 10.2 кг |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
- Ціна: 4 489 ₴
