
Дитячий велосипед Formula Kid Slim 20", синій
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FRK-20-258
6 140 ₴
5 799 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед Formula Kid Slim 20", біло-червоний — дитячий велосипед із колесами діаметром 20 дюймів, призначений для пересування дитини та навчання їзді.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Kid Slim
- Діаметр коліс: 20"
- Колір: біло-червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 9.55 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Ободний механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 10 |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 117-132 |
- Ціна: 5 799 ₴
