
Дитячий велосипед Formula Kid Stormer 18", чорний
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FRK-18-179
5 860 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед Formula Kid Stormer 18", чорний — дитячий велосипед із колесами діаметром 18 дюймів, призначений для пересування та навчання їзді.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Kid Stormer
- Діаметр коліс: 18"
- Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 9.8 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 9" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду |
| Крила | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 107-122 |
- Ціна: 5 860 ₴






