
Дитячий велосипед Space Kid Alioth 20", магнієва рама, чорний
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-SK-20-019
8 470 ₴
7 999 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед Space Kid Alioth 20", магнієва рама, фіолетовий — дитячий велосипед із 20-дюймовими колесами та рамою з магнієвого сплаву.
Основні характеристики:
- Бренд: Space Kid
- Модель: Alioth
- Діаметр коліс: 20"
- Рама: магнієва
- Колір: фіолетовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 12.5 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 117-132 |
- Ціна: 7 999 ₴






