
Дитячий велосипед Space Kid Andromeda 16", рожево-малиновий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-SK-16-035
5 720 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед Space Kid Andromeda 16", рожево-малиновий — дитячий велосипед із колесами діаметром 16 дюймів, призначений для пересування дитини на короткі відстані.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Space Kid
- Модель: Andromeda
- Розмір коліс: 16"
- Колір: рожево-малиновий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 9.45 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 9" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду |
| Крила | Так |
- Ціна: 5 720 ₴






