
Дитячий велосипед Space Kid Pluto 16", помаранчевий
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-SK-16-047
4 280 ₴
4 039 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий велосипед Space Kid Pluto 16", помаранчевий — дитячий велосипед із колесами діаметром 16 дюймів, призначений для їзди по рівних покриттях і навчання базовим навичкам катання.
Основні характеристики:
- Тип: дитячий велосипед
- Бренд: Space Kid
- Модель: Pluto
- Діаметр коліс: 16"
- Колір: помаранчевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 9.3 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Ободний механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 9" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 100-115 |
- Ціна: 4 039 ₴





