
Підлітковий велосипед 24" Formula F-1, рама 11", зелено-оранжевий
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-24-451
11 930 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлітковий велосипед 24" Formula F-1, рама 11", зелено-оранжевий — підлітковий велосипед із колесами діаметром 24 дюйми та рамою 11 дюймів, призначений для пересування дорогами загального користування та прогулянковими маршрутами.
Основні характеристики:
- Тип: підлітковий велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: F-1
- Діаметр коліс: 24"
- Розмір рами: 11"
- Колір: зелено-оранжевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 12.7 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Максимальна вага | 70 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Зелений |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
- Ціна: 11 930 ₴






