
Підлітковий велосипед 24" Formula Thor, рама 12", синьо-зелений
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-FR-24-446
11 310 ₴
10 679 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлітковий велосипед 24" Formula Thor, рама 12", синьо-зелений — велосипед із колесами діаметром 24 дюйми та рамою розміром 12 дюймів, призначений для підліткового використання.
Основні характеристики:
- Тип: підлітковий велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Thor
- Діаметр коліс: 24"
- Розмір рами: 12"
- Колір: синьо-зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Вага | 15.2 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Максимальна вага | 70 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 12" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 127-152 |
| Колір | синій із зеленим |
- Ціна: 10 679 ₴






