
Підлітковий велосипед 24" Space Mercury, рама 11", сіро-синій
- Готово до відправки
- Код: VT_OPS-SP-24-067
7 810 ₴
7 369 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлітковий велосипед 24" Space Mercury, рама 11", синьо-помаранчевий — велосипед із колесами діаметром 24 дюйми, призначений для підліткового використання та оснащений рамою розміром 11 дюймів.
Основні характеристики:
- Тип: підлітковий велосипед
- Діаметр коліс: 24"
- Бренд: Space
- Модель: Mercury
- Розмір рами: 11"
- Колір: синьо-помаранчевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 14.7 кг |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 70 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 11" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 127-152 |
- Ціна: 7 369 ₴






