
Велосумка на багажник BEcool BC-BG170, вологозахисна, 42x32.5x16.5см, сіра
- Готово до відправки
- Код: VT_BIB-080
970 ₴
829 ₴
-15%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка на багажник BEcool BC-BG170, вологозахисна, 42x32.5x16.5см, сіра - сумка для розміщення на багажнику велосипеда та перевезення особистих речей; конструкція призначена для захисту вмісту від вологи й організації вантажного об’єму.
Основні характеристики:
- Тип: велосумка на багажник
- Бренд: BEcool
- Модель: BC-BG170
- Вологозахисна
- Розміри: 42x32.5x16.5 см
- Колір: сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Becool |
| Висота | 16.5 см |
| Довжина | 42 см |
| Особливості велосумки | Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 32.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | BC-BG170 |
- Ціна: 829 ₴


