
Велосумка на раму (верхня труба) BEcool BC-BG169, 23x10x9см, чорна
- Готово до відправки
- Код: VT_BIB-055
499 ₴
461 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка на раму (верхня труба) BEcool BC-BG169, 23x10x9см, чорна — сумка з жорстким каркасом для акуратного розміщення дрібних речей і велоаптечки, з кріпленням на верхню трубу рами.
Технічні характеристики:
- Модель: BC-BG169
- Тип: нарамна сумка
- Кріплення: на верхню трубу рами
- Конструкція: жорсткий каркас
- Розмір: 23x10x9 см
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Becool |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 23 см |
| Особливості велосумки | Жорсткий каркас |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | BC-BG169 |
- Ціна: 461 ₴
