
Велосумка на раму Bravvos SAB010, з відділенням для смартфона, чорно-біла
- Готово до відправки
- Код: VT_BIB-068
420 ₴
404 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
-4%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка на раму Bravvos SAB010, з відділенням для смартфона, чорно-біла — компактна сумка з окремим відсіком для телефона та водовідштовхувальним покриттям. Виконана в чорно-білому дизайні й підходить для зручного розміщення необхідних дрібниць у поїздці.
Технічні характеристики:
- Тип кріплення: на кермо
- Колір: чорний
- Розміри: 23x11x11 см
- Особливості: водовідштовхувальна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravvos |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 23 см |
| Особливості велосумки | Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на раму |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | З відділенням для смартфона |
| Мoдель | SAB010-E003 |
- Ціна: 404 ₴

