
Велосумка на кермо Bravvos SAB013, вологозахисна, чорно-біла
- Готово до відправки
- Код: VT_BIB-067
590 ₴
429 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
-27%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка на кермо Bravvos SAB013, вологозахисна, чорно-біла — компактна сумка з жорсткою оболонкою, яка допомагає захистити вміст від здавлювання. Водовідштовхувальний матеріал і кріплення на кермо роблять її зручною для щоденного використання.
Технічні характеристики:
- Тип кріплення: на кермо
- Розмір: 26х12х8 см
- Колір: чорний з білим
- Призначення: на кермо самоката або складаного велосипеда
- Особливості: жорстка оболонка, водовідштовхувальна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravvos |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 26 см |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | SAB013 E-001 |
| Особливості велосумки | Непромокальна, Жорсткий каркас |
- Ціна: 429 ₴


