
Велосумка на кермо Bravvos SJ-001, з відділенням для смартфона, чорна
- Готово до відправки
- Код: VT_BIB-066
320 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка на кермо Bravvos SJ-001, з відділенням для смартфона, чорна — компактна сумка з відсіком для смартфона, який захищає пристрій від дрібного дощу та зберігає зручність роботи із сенсорним екраном. Екран можна повертати, а корпус виконано з EVA.
Технічні характеристики:
- Бренд: Bravvos
- Модель: SJ-001
- Колір: чорний
- Відділення для смартфона: є
- Захист від дрібного дощу: є
- Сенсорний екран: чутливий, з TPU
- Поворот екрана: є
- Розмір: 19х10х3,5 см
- Розмір дисплея смартфона: до 6,5 дюйма
- Матеріал: EVA
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravvos |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 19 см |
| Особливості велосумки | Непромокальність |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | З відділенням для смартфона |
| Мoдель | SJ-001 |
- Ціна: 320 ₴
