
Велосумка під сідло BEcool BC-BG166, 14x13x9см, чорна
- Готово до відправки
- Код: VT_BIB-052
362 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка під сідло BEcool BC-BG166, 14x13x9см, чорна — підсідельна сумка збільшеного об'єму для зберігання дрібниць, запасної камери та інших необхідних аксесуарів. Кріпиться за рейки сідла та підсідельний штир, виготовлена з поліестеру.
Технічні характеристики:
- Назва: Велосумка під сідло BEcool BC-BG166, 14x13x9см, чорна
- Кріплення: за рейки сідла та підсідельний штир
- Розмір: 14x13x9 см
- Колір: чорний
- Матеріал: поліестер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Becool |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Подовжена |
| Мoдель | BC-BG166 |
- Ціна: 362 ₴
