
Велосумка під сідло BEcool BC-BG167 (жорсткий кейс), 20x10x9см, чорна
- Готово до відправки
- Код: VT_BIB-053
499 ₴
461 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
-8%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка під сідло BEcool BC-BG167 (жорсткий кейс), 20x10x9см, чорна - підсідельна сумка з жорстким каркасом для захисту вмісту, з кріпленням за рейки сідла та підсідельний штир.
Технічні характеристики:
- Модель: BC-BG167
- Тип: велосумка під сідло
- Конструкція: жорсткий кейс
- Кріплення: за рейки сідла та підсідельний штир
- Розмір: 20x10x9 см
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Becool |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 20 см |
| Особливості велосумки | Жорсткий каркас |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Підсідельна сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | BC-BG167 |
- Ціна: 461 ₴
