
Крила на велосипед Bravvos FL-640 24-28", швидкознімні, чорні
- Готово до відправки
- Код: VT_MUD-327
314 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крила на велосипед Bravvos FL-640 24-28", швидкознімні, чорні — класичний комплект із зручним кріпленням на перемичку та підсідельну трубу. Модель виготовлена з пластику, має чорний колір і підходить для встановлення на велосипеди з колесами різного діаметра.
Технічні характеристики:
- Тип крила: швидкознімні
- Вид кріплення: на перемичку та підсідельну трубу
- Діаметр колеса: 24-28"
- Ширина крила: 65 мм
- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravvos |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На раму |
| Колір | Чорний |
| Заднє крило | |
| Кріплення заднього крила | Підсідельна труба/штир |
| Ширина заднього крила | 6.5 см |
| Переднє крило | |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Ширина переднього крила | 6.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові особливості | Швидкознімні |
| Мoдель | FL-640 |
| Сумісність із діаметром коліс | 24-28" |
- Ціна: 314 ₴
