
Крила на велосипед Feitech SY-8155 28", зі стійкою, чорні
- Готово до відправки
- Код: VT_MUD-483
502 ₴
472 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
-6%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крила на велосипед Feitech SY-8155 28", зі стійкою, чорні — повнорозмірні велосипедні крила з універсальним кріпленням на пера та штани вилки. Виготовлені з міцного пластику, виконані в чорному кольорі та підходять для більшості велосипедів.
Технічні характеристики:
- Тип: повнорозмірні
- Тип кріплення: на пера та штани вилки
- Діаметр колеса: 28"
- Ширина крила: 55 мм
- Довжина стійок: 370 мм
- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
| Заднє крило | |
|---|---|
| Кріплення заднього крила | Стаціонарне |
| Ширина заднього крила | 5.5 см |
| Переднє крило | |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Ширина переднього крила | 5.5 см |
| Основні атрибути | |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На раму |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Feitech |
| Додаткові особливості | Зі стійкою 370 мм |
| Мoдель | SY-8155 |
| Сумісність із діаметром коліс | 28" |
- Ціна: 472 ₴
