
Повнорозмірні крила на велосипед Bravvos X080 26", зі стійкою, чорні
- Готово до відправки
- Код: VT_MUD-26-088
550 ₴
449 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
-18%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повнорозмірні крила на велосипед Bravvos X080 26", зі стійкою, чорні — комплект у чорному кольорі з пластику, виконаний із повним охопленням колеса та стійками для встановлення.
Технічні характеристики:
- Тип: повнорозмірні
- Діаметр колеса: 26"
- Ширина крила: 80 мм
- Довжина стійок: 360 мм
- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bravvos |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Гірські MTB |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На раму |
| Колір | Чорний |
| Заднє крило | |
| Кріплення заднього крила | Стаціонарне |
| Ширина заднього крила | 8 см |
| Переднє крило | |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Ширина переднього крила | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові особливості | Повнорозмірні, зі стійкою 360 мм |
| Мoдель | X080 |
| Сумісність із діаметром коліс | 26" |
- Ціна: 449 ₴

