
Комплект крил 28" Pl PVC28, стійка 400мм, чорні
- Готово до відправки
- Код: VT_MUD-28-165
440 ₴
383 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 550 ₴
-13%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект крил 28" Pl PVC28, стійка 400мм, чорні — комплект велосипедних крил для встановлення на колеса діаметром 28 дюймів, призначений для зменшення розбризкування води та бруду.
Основні характеристики:
- Тип: комплект крил
- Діаметр коліс: 28"
- Модель: Pl PVC28
- Довжина стійки: 400 мм
- Колір: чорні
| Заднє крило | |
|---|---|
| Кріплення заднього крила | Стаціонарне |
| Ширина заднього крила | 5.5 см |
| Переднє крило | |
| Кріплення переднього крила | Стаціонарне |
| Ширина переднього крила | 5.5 см |
| Основні атрибути | |
| Крило | Переднє/заднє |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Міський/дорожній |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | На раму |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові особливості | Зі стійкою 400 мм |
| Мoдель | PVC28 |
| Сумісність із діаметром коліс | 28" |
- Ціна: 383 ₴
