
Триколісний електроскутер 8" Space Shuttle XL, 1000Вт, 72В/20Ач (свинцево-кислотний АКБ), червоний
- Немає в наявності
- Код: VT_ESC-085
43 850 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триколісний електроскутер 8" Space Shuttle XL, 1000Вт, 72В/20Ач (свинцево-кислотний АКБ), червоний — триколісний електричний транспортний засіб з акумуляторним живленням, призначений для пересування дорогами та твердими покриттями.
Основні характеристики:
- Тип: триколісний електроскутер
- Модель: Space Shuttle XL
- Діаметр коліс: 8"
- Потужність: 1000 Вт
- Напруга: 72 В
- Ємність акумулятора: 20 Ач
- Тип акумулятора: свинцево-кислотний АКБ
- Колір: червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Вага | 122.5 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 72 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Електротрицикл |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність | 200 кг кг |
| Марка | SPACE |
| Мoдель | SHUTTLE XL |
| Розмір покришок | 8х3" |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотний |
| Тип гальм | Барабани |
- Ціна: 43 850 ₴

