
Електровелосипед 20" Dorozhnik Adamant, 1000Вт, 48В/30Ач (17.5+12.5), сріблястий
- Немає в наявності
- Код: VT_ELB-D-20-080
53 070 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 20" Dorozhnik Adamant, 1000Вт, 48В/30Ач (17.5+12.5), сріблястий — електричний велосипед із вбудованим електроприводом для руху з підтримкою педалювання або без нього.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: Adamant
- Діаметр коліс: 20"
- Потужність двигуна: 1000 Вт
- Напруга: 48 В
- Ємність акумулятора: 30 Ач
- Параметри: 17.5+12.5
- Колір: сріблястий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Вага | 35.5 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 508 мм |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 36 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 1000 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Колір | Сріблястий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 9+7 |
| Ємність батареї | 17.5+12.5 |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вилка | Амортизаційна, алюміній |
| Втулка передня | Алюминий, 36H, 12G, с QR, SHUNFENG A214FB |
| Вынос | 50 мм, JIABAO JB-8691D |
| Гарантія | 10 років на раму, 1 рік на обладнання |
| допустима температура експлуатації | +5°C - +30°C |
| Задній перемикач | SHIMANO TY-300, 7 скор. |
| заряджати за температури | +5°C - +25°C |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-AXLE-02 |
| касета/гачко | SHIMANO TZ-500, 7 скор., 14-28T |
| Категорія велосипеда | Електровелосипеди |
| Кількість швидкостей | 7 ск |
| Крила | Пластик |
| Максимальна потужність мотора | 2000 Вт |
| Обід | 20" х 73 мм, алюміній, двостінний протиударний, 36H, 12G, JHT JSD-14 |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюміній, TENGHUI KW-P236 |
| Підніжка | бічна |
| Підсідельний штир | Алюміній, 27.2 мм х 350 мм, із замком, JIASHIHE JSH-332 |
| Покришки | 20" x 3, WANDA P1272 |
| Стать | Універсальний |
| Рост велосипедиста | 168 - 190 см |
| Зрістовка рами | рама-18,5" |
| Кермова колонка | безнарізна, 1-1/8", XuHua XH8042 |
| Кермо | Алюміній, L 700 мм, чорний, JIABAO JB-6864 |
| Ручки перемикання | Манетка прав. SHIMANO SL-M315-7, 7 |
| Ручки керма | Грипси |
| Сідло | CPO 4955 |
| Система асистування педалювання | Да |
| Сторона привода | задний |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | HDD |
| тип заднього гальма | Дисковий гідравлічний |
| Тип кріплення батареї | крепл. на раму |
| Тип гальм | Дискові |
| Гальма | гідравлічні, 160 мм, NUTT Y-5 |
| Трансмісія | Механічна |
| умови зберігання АКБ | рівень заряду 70-90%, температура +5 °C — +25 °C |
| Цепь | 134 зв., KMC Z-7, 7 |
| Шатуни | Алюміній, під квадрат, 52T, Proweel PRO-552PP-3 |
- Ціна: 53 070 ₴







