
Електровелосипед 26" Dorozhnik eLux, 500Вт, 36В/13Аг, сливовий
- Немає в наявності
- Код: VT_ELB-D-26-298
28 600 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 26" Dorozhnik eLux, 500Вт, 36В/13Аг, сливовий — електричний велосипед із колесами 26 дюймів та електроприводом, призначений для руху з підтримкою педалювання або на тязі мотор-колеса залежно від конструкції.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: eLux
- Діаметр коліс: 26"
- Потужність двигуна: 500 Вт
- Напруга: 36 В
- Ємність акумулятора: 13 Аг
- Колір: сливовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27.65 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 660.4 мм |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 32 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 28 600 ₴





