
Електровелосипед 26" Dorozhnik eRuby, 500Вт, 36В/13Аг, бордовий
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-D-26-301
31 780 ₴
28 749 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 26" Dorozhnik eRuby, 500Вт, 36В/13Аг, бордовий — електровелосипед з електричним приводом, призначений для руху за рахунок педалювання та роботи електродвигуна.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: eRuby
- Діаметр коліс: 26"
- Потужність: 500Вт
- Напруга: 36В
- Ємність акумулятора: 13Аг
- Колір: бордовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 660.4 мм |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 32 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Колір | Бордовий |
- Ціна: 28 749 ₴






