
Електровелосипед 26" Dorozhnik eRuby, 500Вт, 36В/13Аг, темно-синій
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-D-26-299
31 780 ₴
28 749 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 26" Dorozhnik eRuby, 500Вт, 36В/13Аг, темно-синій — електровелосипед з електричним приводом, призначений для пересування з підтримкою педалювання або в режимі допомоги мотором.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Діаметр коліс: 26"
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: eRuby
- Потужність двигуна: 500 Вт
- Акумулятор: 36 В / 13 Аг
- Колір: темно-синій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 660.4 мм |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 32 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Алюміній, чорний |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вилка | Амортизаційна, Сталь + Алюміній, Dorozhnik |
| Час заряджання | 6 |
| Втулка передня | Алюміній, 36H, 14G, з QR, WANGZHEN 282FBQ |
| Вынос | 60 мм, JSH-1803 |
| Гарантія | 10 років на раму, 1 рік на обладнання |
| Задній перемикач | SHIMANO TY-300, 7 скор. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Категорія велосипеда | Електровелосипеди |
| Кількість швидкостей | 7 ск |
| Крила | Високоміцна сталь |
| Максимальна потужність мотора | 1000 Вт |
| Обід | 26" х 17 мм, алюміній, двостінний протиударний, 36H, 12G, HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюміній, Feimin FP-960 |
| Підніжка | центральна, JHT HLZJ-06D |
| Підсідельний штир | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Покришки | 26" x 2.0, P1128 |
| Стать | Універсальний |
| Рост велосипедиста | 160 -180 см |
| Зрістовка рами | рама-17" |
| Кермова колонка | нарізна, 1-1/8", XuHua XHF-6F |
| Кермо | Райзер, Високоміцна сталь, L 590 мм, СР, RUIAN LUX/FEMALE/ RETRO |
| Ручки перемикання | Манетка прав. L-TWOO A2 SL-V4007-7W-2, 7 |
| Ручки керма | JT-G35 |
| Сідло | CRO 5438 |
| Система асистування педалювання | Да |
| Сторона привода | задний |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD трещотка |
| Тип кріплення батареї | кріпил. до багажу. |
| Тип гальм | Дискові |
| Гальма | механічні, YINXING YX-DB-06 |
| Трансмісія | Механічна |
| Цепь | 116зв., *КМС Z7 RB (anti rust), 7 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36T, Gaten S109P7 |
| допустима температура експлуатації | +5°C - +30°C |
| заряджати за температури | +5°C - +25°C |
| касета/гачко | SHIMANO TZ-500, 7 скор., 14-28T |
| тип заднього гальма | Дисковий механічний |
| тип переднього гальма | Дисковий механічний |
| умови зберігання АКБ | рівень заряду 70-90%, температура +5 °C — +25 °C |
- Ціна: 28 749 ₴






