
Електровелосипед 26" Dorozhnik eRuby, 500Вт, 48В/15Аг, бордовий
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-D-26-304
33 370 ₴
30 189 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 26" Dorozhnik eRuby, 500Вт, 48В/15Аг, бордовий — електровелосипед з електричним приводом, призначений для пересування з використанням педального ходу та допомоги електродвигуна.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Діаметр коліс: 26"
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: eRuby
- Потужність двигуна: 500Вт
- Напруга акумулятора: 48В
- Ємність акумулятора: 15Аг
- Колір: бордовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 27.4 кг |
| Час зарядки | 7 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 660.4 мм |
| Дистанція пробігу | 55 км |
| Ємність батареї | 15 А. г |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 27 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Колір | Бордовий |
- Ціна: 30 189 ₴







