
Електровелосипед 26" Formula eMotion, 500Вт, 36В/10Аг, червоно-сріблястий
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-FR-26-153
27 330 ₴
24 729 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 26" Formula eMotion, 500Вт, 36В/10Аг, червоно-сріблястий — двоколісний транспортний засіб з електроприводом, призначений для пересування завдяки педалям та електричному двигуну.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Бренд: Formula
- Модель: eMotion
- Діаметр коліс: 26"
- Потужність: 500 Вт
- Напруга: 36 В
- Ємність акумулятора: 10 Аг
- Колір: червоно-сріблястий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 22.1 кг |
| Час зарядки | 5 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 660.4 мм |
| Дистанція пробігу | 20 км |
| Ємність батареї | 10 А. г |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 27 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 24 729 ₴







