
Електровелосипед 26" Formula eMotion, 500Вт, 36В/10Аг, сіро-сріблястий
- Немає в наявності
- Код: VT_ELB-FR-26-152
27 330 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 26" Formula eMotion, 500Вт, 36В/10Аг, сіро-сріблястий — електричний велосипед із допоміжним електроприводом, призначений для руху завдяки педалюванню та роботі мотор-колісного або моторного приводу від акумулятора.
Основні характеристики:
- Бренд: Formula
- Модель: eMotion
- Діаметр коліс: 26"
- Потужність двигуна: 500 Вт
- Напруга акумулятора: 36 В
- Ємність акумулятора: 10 Аг
- Колір: сіро-сріблястий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 22.1 кг |
| Час зарядки | 5 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 660.4 мм |
| Дистанція пробігу | 20 км |
| Ємність батареї | 10 А. г |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 27 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Formula |
| Вилка | Амортизаційна з локаутом, Високоміцна сталь, Formula LIANJI LJ-641 |
| Час заряджання | 5 |
| Втулка передня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, з QR, SHUNFENG SF-H25F |
| Вынос | 60 мм, JIASHIHE JSH-306 |
| Гарантія | 10 років на раму, 1 рік на обладнання |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TZ500, 7 скор. |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| Категорія велосипеда | Електровелосипеди |
| Кількість швидкостей | R7 ск |
| Максимальна потужність мотора | 1000 Вт |
| Обід | 26" х 17 мм, алюміній, двостінний протиударний, 36H, 12G, HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | Алюмінієва, полегшена |
| Педалі | Алюміній, TENGHUI KW-P236 |
| Підніжка | бічна, KWA-616(30-2) |
| Підсідельний штир | Високоміцна сталь, 27.2 мм х 300 мм, без замка, FUWEI SP-200 |
| Покришки | 26" x 2.10, WANDA W2003 |
| Стать | Універсальний |
| Рост велосипедиста | 135-160 см |
| Зрістовка рами | рама-13" |
| Кермова колонка | безнарізна, 1-1/8", XINJIN D13 |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 600 мм, чорний (м), RUIAN T-02 |
| Ручки перемикання | Манетка прав. L-TWOO A2 SL-V4007-7W-2, 7 |
| Ручки керма | JUNTAI JT-G262 |
| Сідло | CRO 2503-01 |
| Система асистування педалювання | Да |
| Сторона привода | задний |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизації | Хардтейл |
| Тип втулки задньої | DD трещотка |
| Тип кріплення батареї | крепл. на раму |
| Тип гальм | Дискові |
| Гальма | механічні, YINXING YX-DB-06 |
| Трансмісія | Механічна |
| Цепь | 118 зв., KMC Z7, 7 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, під квадрат, 36T, HOX. |
| допустима температура експлуатації | +5°C - +30°C |
| заряджати за температури | +5°C - +25°C |
| касета/гачко | SHIMANO TZ-500, 7 скор., 14-28T |
| тип заднього гальма | Дисковий механічний |
| тип переднього гальма | Дисковий механічний |
| умови зберігання АКБ | рівень заряду 70-90%, температура +5 °C — +25 °C |
- Ціна: 27 330 ₴







