
Електровелосипед 27.5" Formula eAlpina, 500Вт, 36В/12.5Аг, біло-рожевий
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-FR-27.5-048
28 660 ₴
25 929 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 27.5" Formula eAlpina, 500Вт, 36В/12.5Аг, біло-рожевий — електровелосипед з електроприводом, призначений для пересування з частковою або повною допомогою електродвигуна.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Бренд: Formula
- Модель: eAlpina
- Діаметр коліс: 27.5"
- Потужність двигуна: 500 Вт
- Напруга: 36 В
- Ємність акумулятора: 12.5 Аг
- Колір: біло-рожевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 24.6 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 698.5 мм |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 28 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Колір | Білий |
- Ціна: 25 929 ₴







