
Електровелосипед 28" Dorozhnik eCoral, 500Вт, 48В/13Аг, бронзовий
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-D-28-115
33 690 ₴
30 479 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 28" Dorozhnik eCoral, 500Вт, 48В/13Аг, бронзовий - електровелосипед з електричним приводом та акумуляторним живленням, призначений для пересування з підтримкою педалювання та/або на тязі електродвигуна.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Діаметр колеса: 28"
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: eCoral
- Потужність двигуна: 500 Вт
- Акумулятор: 48 В / 13 Аг
- Колір: бронзовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 28.76 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 711.2 мм |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 29 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей | R7 ск |
- Ціна: 30 479 ₴






