
Електровелосипед 28" Dorozhnik eCoral, 500Вт, 48В/13Аг, фіолетово-синій
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-D-28-116
33 690 ₴
30 479 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 28" Dorozhnik eCoral, 500Вт, 48В/13Аг, фіолетово-синій — велосипед з електричним приводом, призначений для руху завдяки поєднанню педального ходу та роботи електродвигуна.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Діаметр коліс: 28"
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: eCoral
- Потужність: 500 Вт
- Напруга: 48 В
- Ємність акумулятора: 13 Аг
- Колір: фіолетово-синій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 28.76 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 711.2 мм |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 29 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей | 7 ск |
- Ціна: 30 479 ₴






