
Електровелосипед 28" Dorozhnik eCoral, 500Вт, 48В/17.5Аг, бронзовий
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-D-28-119
42 860 ₴
38 779 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 28" Dorozhnik eCoral, 500Вт, 48В/17.5Аг, бронзовий — електричний велосипед із педальним приводом та електродвигуном, призначений для пересування з підтримкою тяги від акумуляторної батареї та мотор-колеса або моторної системи.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: eCoral
- Діаметр колеса: 28"
- Потужність: 500 Вт
- Напруга: 48 В
- Ємність акумулятора: 17.5 Аг
- Колір: бронзовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 28.8 кг |
| Час зарядки | 9 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 711.2 мм |
| Дистанція пробігу | 65 км |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 29 км/год |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 38 779 ₴






