
Електровелосипед 28" Dorozhnik eRetro, 500Вт, 36В/12.5Ач, чорний
- Немає в наявності
- Код: VT_ELB-D-28-072
27 010 ₴
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 28" Dorozhnik eRetro, 500Вт, 36В/12.5Ач, чорний — електричний велосипед із педальним приводом та електродвигуном, призначений для пересування з підтримкою крутного моменту від батареї та мотора.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: eRetro
- Діаметр коліс: 28"
- Потужність двигуна: 500 Вт
- Напруга: 36 В
- Ємність акумулятора: 12.5 А·год
- Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Вага | 26.36 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса | 711.2 мм |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 29 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 12.5 |
| Багажник | Алюміній, чорний |
| Бренд велосипеда | Dorozhnik |
| Вилка | Жорстка, сталь |
| Втулка задня | Високоміцна сталь, 36H, 14G, HB-03 |
| Вынос | 60 мм, JSH-1803 |
| Гарантія | 10 років на раму, 1 рік на обладнання |
| допустима температура експлуатації | +5°C - +30°C |
| Задній перемикач | SHIMANO TY-300, 7 скор. |
| заряджати за температури | +5°C - +25°C |
| Каретка | Картридж, під квадрат, з пило-вологозахистом, XuHua XH-08A |
| касета/гачко | SHIMANO TZ-500, 7 скор., 14-28T |
| Категорія велосипеда | Електровелосипеди |
| Кількість швидкостей | R7 ск |
| Крила | Високоміцна сталь |
| Максимальна потужність мотора | 1000 Вт |
| Обід | 28" 36H, 12G, HLQC-04 |
| Особливості матеріалу рами | Високоміцна сталь |
| Педалі | Алюміній, Feimin FP-960 |
| Підніжка | центральна, JHT HLZJ-06D |
| Підсідельний штир | Високоміцна сталь, 300 мм, FUWEI SP-200 |
| Покришки | 28" x 45C, WANDA G5001 |
| Стать | Універсальний |
| Рост велосипедиста | 175-190 см |
| Зрістовка рами | рама-19" |
| Кермова колонка | нарізна, 1", XuHua XHF-2B-1 |
| Кермо | Високоміцна сталь, L 590 мм, СР, LUX / FEMALE/ RETRO |
| Ручки перемикання | Манетка прав. L-TWOO A2 SL-V4007-7W-2, 7 |
| Ручки керма | JT-G35 |
| Сідло | CRO 5438 |
| Система асистування педалювання | Да |
| Сторона привода | задний |
| Тип акумулятора (батареї) | літій-іонний |
| Тип амортизації | Жорстка |
| Тип втулки задньої | Vbr трещотка |
| тип заднього гальма | Обідній |
| Тип кріплення батареї | кріпил. до багажу. |
| Тип мотора | редукторний |
| тип переднього гальма | Обідній |
| Тип гальм | Ободніе |
| Гальма | Алюміній, YINXING YX-C228 |
| Трансмісія | Механічна |
| умови зберігання АКБ | рівень заряду 70-90%, температура +5 °C — +25 °C |
| Цепь | 120 зв., TEC C-8, 7-8 |
| Шатуни | Високоміцна сталь, 36T, HAOXING HX-E-AM033 |
- Ціна: 27 010 ₴






