
Електровелосипед 28" Dorozhnik eRetro, 500Вт, 36В/13Аг, малиновий
- Готово до відправки
- Код: VT_ELB-D-28-112
27 970 ₴
25 309 ₴
-10%
+380 (99) 086-10-85
підтримка/замовлення (Vodafone)
- +380 (98) 086-10-85підтримка/замовлення (Kyivstar)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед 28" Dorozhnik eRetro, 500Вт, 36В/13Аг, малиновий — електричний велосипед із колесами 28 дюймів, оснащений електродвигуном та акумуляторною системою для підтримки руху й поїздок на далекі відстані.
Основні характеристики:
- Тип: електровелосипед
- Бренд: Dorozhnik
- Модель: eRetro
- Діаметр коліс: 28"
- Потужність двигуна: 500 Вт
- Напруга: 36 В
- Ємність акумулятора: 13 Аг
- Колір: малиновий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dorozhnik |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 26.36 кг |
| Час зарядки | 6 годин |
| Рік випуску | 2026 |
| Діаметр колеса | 711.2 мм |
| Дистанція пробігу | 45 км |
| Ємність батареї | 13 А. г |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 34 км/год |
| Матеріал рами | Сталь |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Колір | Фуксія |
- Ціна: 25 309 ₴





